Sähkö Oy Turku

Kattavaa Sähköpalvelua Turun seudulla

Sähkö Oy Turku toimii koko Varsinais-Suomen alueella. Toimipaikkamme on Raisiossa Itäniityntiellä, Kuninkojan kotikeskuksen valoisammalla puolella. 

Soittele meille 02 337 661

 
 

Myymälämme avoinna:

Arkisin 8.00-18.00, lauantaisin 10.00-15.00

Itäniityntie 14, 21280 Raisio
puh. 02 337 661

 
 

Asennuspalvelu

 

 

Timo Engblom
040 731 6642
timo.engblom@sahko.fi
Liiketoimintajohtaja

 

Mikko Ahvenainen
050 550 39 57
mikko.ahvenainen@sahko.fi
Asennuspalvelu, tarjouslaskenta

 

Ilkka Lehti
0400 128 941
ilkka.lehti@sahko.fi
projektit

 

Esko Saari
0400 524 408
esko.saari@sahko.fi
projektit

 

Teollisuusmyynti

 

 

Markku Heinämaa
040 525 6002
markku.hainamaa@sahko.fi
Myyntipäällikkö

 

Antti Mikkola
0400 542 407
antti.mikkola@sahko.fi
Myyntipäällikkö

 

Pasi Torkko
0400 527 770
pasi.torkko@sahko.fi
tekninenmyynti

 

Myymälä

 

 

Mikko Alkki
0400 789 724
mikko.alkki@sahko.fi
Myymäläpäällikkö

 

Ismo Rantanen
040 549 79 49
ismo.rantanen@sahko.fi
Myyntineuvottelija

 

Heikki Suominen
02 337 661
heikki.suominen@sahko.fi
Myyntineuvottelija

 

Hallinto

 

 

Kimmo Hallamaa
040 731 66 42
kimmo.hallamaa@sahko.fi
Toimitusjohtaja

 

Pirkko Kiukkonen
040 535 63 94
pirkko.kiukkonen@sahko.fi
Talouspäällikkö

 

Pirkko Pihala
0400 701 117
pirkko.pihala@sahko.fi
Palkat ja reskontra

 

Marketta Lehti
040 834 64 67
marketta.lehti@sahko.fi
Palkat ja reskontra

 

Arttu Pihlasto
044 743 84 66
arttu.pihlasto@sahko.fi
Varasto, kuljetus

 
 

Täytä oheinen yhteydenottolomake tai soita 02 337 661

 

Jätä tämä tyhjäksi


 
 
 
 
 
login Synergia Foxy