Sähkö Oy Turku

Kattavaa Sähköpalvelua Turun seudulla

Sähkö Oy Turku toimii koko Varsinais-Suomen alueella. Toimipaikkamme on Raisiossa Itäniityntiellä, Kuninkojan kotikeskuksen valoisammalla puolella. 

Soittele meille 02 337 661

 

Laskutus: Sähköpostilla tst.laskutus@sahko.fi tai kirjepostina Sähkö Oy Turku, Itäniityntie 14, 21280 Raisio.

 
 

Myymälämme avoinna:

Arkisin 8.00-18.00 ja  lauantaisin  10.00-15.00,  pyhäinpäivänä  klo 10.0-14.00

Itäniityntie 14, 21280 Raisio
puh. 02 337 661


 
 

Asennuspalvelu

 

engblom-timo1073421240.png

 

Timo Engblom
0400 734 759
timo.engblom@sahko.fi
Liiketoimintajohtaja

ahvenainen-mikko1954546230.png

 

Mikko Ahvenainen
050 550 39 57
mikko.ahvenainen@sahko.fi
Asennuspalvelu, tarjouslaskenta

lehti-ilkka.png

 

Ilkka Lehti
0400 128 941
ilkka.lehti@sahko.fi
projektit

saari-esko1968894800.png

 

Esko Saari
0400 524 408
esko.saari@sahko.fi
projektit

 

Teollisuusmyynti

 

heinamaa-markku334918051.png

 

Markku Heinämaa
040 525 6002
markku.heinamaa@sahko.fi
Myyntipäällikkö

torkko-pasi.png

 

Pasi Torkko
0400 527 770
pasi.torkko@sahko.fi
tekninenmyynti

junttanen-olli.png

 

Olli Junttanen
040 582 6289
olli.junttanen@sahko.fi
Tekninenmyynti

 

Myymälä

 

rantanen-ismo1251674025.png

 

Ismo Rantanen
040 549 79 49
ismo.rantanen@sahko.fi
Myyntineuvottelija

 
 

Hallinto

 

hallamaa-kimmo.png

 

Kimmo Hallamaa
040 731 66 42
kimmo.hallamaa@sahko.fi
Toimitusjohtaja

hongisto-maija.png

 

Maija Hongisto
050 550 57 74 
maija.hongisto@sahko.fi
KLT Kirjanpitäjä

pihala-pirkko.png

 

Pirkko Pihala
0400 701 117
pirkko.pihala@sahko.fi
Palkat ja reskontra

lehti-marketta.png

 

Marketta Lehti
040 834 64 67
marketta.lehti@sahko.fi
Palkat ja reskontra

pihlasto-arttu.png

 

Arttu Pihlasto
0400 525 950
arttu.pihlasto@sahko.fi
Varasto, kuljetus

 
 

Täytä oheinen yhteydenottolomake tai soita 02 337 661

 

Jätä tämä tyhjäksi


 
 
 
 
 
login Synergia Foxy