• Sähköurakointi YRITYKSILLE

    Sähkö Oy on yksi alueen suurimmista sähköalan yrityksistä. Voimme toimia sekä  talotekniikan päätoteuttajana että luotettavana sivu-urakoijana.

    Lue lisää!

  • Sähköasennukset KOTITALOUKSILLE

    Olemme luotettava kumppani kaikissa kiinteistön sähkötöissä. Työmme on kotitalous- vähennyskelpoista.

    Lue lisää!

  • TUKKU- JA TEOLLISUUSMYYNTI

    Kaikki samasta paikasta! Me palvelemme sinua laajalla valikoimalla erilaisia sähkö- ja automaatiotarvikkeita.

    Lue lisää!

  • Palveleva MYYMÄLÄ

    Palvelemme sinua kaikissa sähkö- ja valaistusasioissa, rakentajasta kodin sisustajaan, sekä taloyhtiöstä teollisuuslaitokseen.

    Lue lisää!

  • Paloilmoitinhuollot KIINTEISTÖILLE

    Oikein asennettu ja huollettu paloilmoitin on halpa vakuutus. TSSA on valtuutettu asennus- ja huoltoliike.

    Lue lisää!

Sähköurakointi YRITYKSILLE

Sähkö Oy on yksi alueen suurimmista sähköalan yrityksistä. Voimme toimia sekä  talotekniikan päätoteuttajana että luotettavana sivu-urakoijana.

Lue lisää!

 

Tärkeimmät palvelumme

homev.png

Yrityksille ja kotitalouksille
SÄHKÖASENNUKSET

factv.png

Ammattilais asiakkaille
TEOLLISUUSMYYNTI

storev.png

Kuluttajille
MYYMÄLÄ

 
 

Liity Sähkö.fi-klubiin!

Saat ensimmäisten joukossa tietoa uutuuksista ja  kampanjoista!

 

 
 

Toteuttamiamme projekteja

 
 

Lisää projektejamme

 
 

Sähköalan asiantuntijat palveluksessasi

 

engblom-timo1073421240.png

 

Timo Engblom
0400 734 759
timo.engblom@sahko.fi
Liiketoimintajohtaja

ahvenainen-mikko1954546230.png

 

Mikko Ahvenainen
050 550 39 57
mikko.ahvenainen@sahko.fi
Asennuspalvelu, tarjouslaskenta

lehti-ilkka.png

 

Ilkka Lehti
0400 128 941
ilkka.lehti@sahko.fi
projektit

saari-esko1968894800.png

 

Esko Saari
0400 524 408
esko.saari@sahko.fi
projektit

 

heinamaa-markku334918051.png

 

Markku Heinämaa
040 525 6002
markku.heinamaa@sahko.fi
Myyntipäällikkö

torkko-pasi.png

 

Pasi Torkko
0400 527 770
pasi.torkko@sahko.fi
tekninenmyynti

junttanen-olli.png

 

Olli Junttanen
040 582 6289
olli.junttanen@sahko.fi
Tekninenmyynti

 

alkki-mikko1963901362.png

 

Mikko Alkki
0400 789 724
mikko.alkki@sahko.fi
Myymäläpäällikkö

rantanen-ismo1251674025.png

 

Ismo Rantanen
040 549 79 49
ismo.rantanen@sahko.fi
Myyntineuvottelija

ek-merja.png

 

Merja Ek
02 337 661
merja.ek@sahko.fi
Myyntineuvottelija

 

hallamaa-kimmo.png

 

Kimmo Hallamaa
040 731 66 42
kimmo.hallamaa@sahko.fi
Toimitusjohtaja

hongisto-maija.png

 

Maija Hongisto
050 550 57 74 
maija.hongisto@sahko.fi
KLT Kirjanpitäjä

pihala-pirkko.png

 

Pirkko Pihala
0400 701 117
pirkko.pihala@sahko.fi
Palkat ja reskontra

lehti-marketta.png

 

Marketta Lehti
040 834 64 67
marketta.lehti@sahko.fi
Palkat ja reskontra

pihlasto-arttu.png

 

Arttu Pihlasto
0400 525 950
arttu.pihlasto@sahko.fi
Varasto, kuljetus

 

Kaikki yhteystiedot

 

Sähkö Oy Turku on
luotettava kumppani

 

 

Sähkö- ja teleurakoitsijaliiton jäsen

Luotettava kumppani

Partner KNX

 

Tervetuloa tutustumaan Valtavalon kotimaisiin tuoteuutuuksiin

13.02.2019

Tervetuloa tutustumaan Valtavalon kotimaisiin tuoteuutuuksiin

Uusi myymälä avattu uusissa tiloissamme

20.08.2018

Uusi myymälä avattu uusissa tiloissamme

 

Kaikki artikkelit

 
 
 
login Synergia Foxy