• Sähköurakointi YRITYKSILLE

    Sähkö Oy on yksi alueen suurimmista sähköalan yrityksistä. Voimme toimia sekä  talotekniikan päätoteuttajana että luotettavana sivu-urakoijana.

    Lue lisää!

  • Sähköasennukset KOTITALOUKSILLE

    Vaihto-Wirtanen on luotettava kumppani kaikissa kodin sähköasennuksissa. Hoidamme myös kiiretyöt.

    Lue lisää!

  • Paloilmoitinhuollot KIINTEISTÖILLE

    Oikein asennettu ja huollettu paloilmoitin on halpa vakuutus. TSSA on valtuutettu asennus- ja huoltoliike.

    Lue lisää!

Sähköurakointi YRITYKSILLE

Sähkö Oy on yksi alueen suurimmista sähköalan yrityksistä. Voimme toimia sekä  talotekniikan päätoteuttajana että luotettavana sivu-urakoijana.

Lue lisää!

 
 

Tilaa uutiskirjeemme!

Saat parhaat vinkit sekä sähköalan kuulumiset!

 

Jätä tämä tyhjäksi


 
 
 

Toteuttamiamme projekteja

 
 

Lisää projektejamme

 
 

Sähköalan asiantuntijat palveluksessasi

 

engblom-timo.png

 

Timo Engblom
0400 734 759
timo.engblom@sahko.fi
Liiketoimintajohtaja

ahvenainen-mikko.png

 

Mikko Ahvenainen
050 550 39 57
mikko.ahvenainen@sahko.fi
Asennuspalvelu, tarjouslaskenta

lehti-ilkka.png

 

Ilkka Lehti
0400 128 941
ilkka.lehti@sahko.fi
projektit

saari-esko.png

 

Esko Saari
0400 524 408
esko.saari@sahko.fi
projektit

 

heinamaa-markku.png

 

Markku Heinämaa
040 525 6002
markku.hainamaa@sahko.fi
Myyntipäällikkö

mikkola-antti.png

 

Antti Mikkola
0400 542 407
antti.mikkola@sahko.fi
Myyntipäällikkö

torkko-pasi.png

 

Pasi Torkko
0400 527 770
pasi.torkko@sahko.fi
tekninenmyynti

mikkola-antti.png

 

Olli Junttanen
040 582 6289
olli.junttanen@sahko.fi
Myyntipäällikkö

 

alkki-mikko.png

 

Mikko Alkki
0400 789 724
mikko.alkki@sahko.fi
Myymäläpäällikkö

rantanen-ismo.png

 

Ismo Rantanen
040 549 79 49
ismo.rantanen@sahko.fi
Myyntineuvottelija

 

Merja Ek
02 337 661
merja.ek@sahko.fi
Myyntineuvottelija

 

hallamaa-kimmo.png

 

Kimmo Hallamaa
040 731 66 42
kimmo.hallamaa@sahko.fi
Toimitusjohtaja

kiukkonen-pirkko.png

 

Pirkko Kiukkonen
040 535 63 94
pirkko.kiukkonen@sahko.fi
Talouspäällikkö

pihala-pirkko.png

 

Pirkko Pihala
0400 701 117
pirkko.pihala@sahko.fi
Palkat ja reskontra

 

Marketta Lehti
040 834 64 67
marketta.lehti@sahko.fi
Palkat ja reskontra

 

Arttu Pihlasto
0400 525 950
arttu.pihlasto@sahko.fi
Varasto, kuljetus

 

Kaikki yhteystiedot

 

Sähkö Oy Turku on
luotettava kumppani

 

 

Sähkö- ja teleurakoitsijaliiton jäsen

Luotettava kumppani

Partner KNX

 
 
 
login Synergia Foxy